✅ Sevgili Denizli'li hemşehrilerim yıllar sona bir köşe yazısı profili ile karşınızdayım. hoş yazımın içeriği bildiğimiz türkü sözleri...Sebebi ise ''Tedbir'' düşünmenin suç olduğu bir zamanda malum çok daha dikkatli olmaya gayret ediyorum.

Yıllar önce istemeye istemeye gazeteciliği bırakmak zorunda kalmıştım. Şimdi değişen zaman ile gazeteden ziyade internet medyasında www.kent20haber.com haber sitemiz ile yeniden beraberiz.

Önceliğimiz Denizli haberler başt olmak üzere yeniden sizlerle buluşmak çok güzel bir duygu. Objektif, tarafsız ilkeli bir şekilde gazeteciliğimizi yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Eleştirdiğimiz durumun içerisinde asla olmayacağım.

Herkese eşit, aynı mesafede yer alacağım.

Hepinizin bildiği gibi evet kişisel olarak tarafım hatta CHP Denizli İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Basın Medya Halkla İlişkiler Sorumlusuyum.

Ama kesinlikle elma ile armutu karıştırmayacak kadar önce insanım ve herkese her kuruma bu anlayış ile bakıyorum. Yakın zamanda sokaklarda, pazarlarda mikrofonlarımız halkımıza sunulacak farklı konular ile halkımızın görüş ve düşüncelerini sitemiz ve youtube kanaılımız da siz değerli hemşehrilerimizle paylaşacağız şimdiden destekleriniziçin çok teşekkür ederim.