11:46 Yerel

DENİZLİ’NİN ÖNEMLİ TARIM OVALARINDAN BİRİ OLAN BARZA OVASI KURAKLIKLA MÜCADELE EDİYOR. YIL BOYU YAĞIŞLARIN İSTENİLEN ÇOK ALTINDA GERÇEKLEŞMESİ NEDENİYLE BARZA OVASINDA MAHSUL VERİMLİLİĞİNDE BÜYÜK ORANDA DÜŞÜŞ YAŞANDI. YAŞANAN KURAKLIK NEDENİYLE MAHSUL ALAMAYAN ÇİFTÇİLER YETKİLERDEN YARDIM BEKLEDİĞİNİ İFADE ETTİ.

11:38 Yerel

DENİZLİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ TARAFINDAN YENİŞAFAK MAHALLESİ'NDE 35 DEKARLIK ALANA DİKİLEN LAVANTALARIN HASADI TAMAMLANDI.

10:02 Yerel

DENİZLİ’NİN DE ARALARINDA BULUNDUĞU 26 İLDE SON 1 HAFTA İÇİNDE KAÇAK/SAHTE ALKOL ÜRETİMİ YAPAN ŞAHISLARA YÖNELİK DÜZENLENEN "ÇENGEL-7" OPERASYONLARINDA 3 BİN 626 LİTRE KAÇAK-SAHTE ALKOL ELE GEÇİRİLİRKEN, 50 ŞÜPHELİ YAKALANDI.

09:57 Yerel

DENİZLİ’NİN ÇAMELİ İLÇESİNDE DÜZENLENEN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA DEMOKRASİ VE BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ, KARDEŞ ÜLKE AZERBAYCAN’DAN GELEN KONUKLAR VE YÜZLERCE VATANDAŞI BİR ARAYA GETİRDİ.

09:46 Yerel

DENİZLİ’NİN DE ARALARINDA BULUNDUĞU 27 İLDE, FETÖ/PDY SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNE YÖNELİK OLARAK YÜRÜTÜLEN KISKAÇ-22 OPERASYONLARI ÇERÇEVESİNDE 74 ŞÜPHELİNİN YAKALANDIĞI BELİRTİLDİ.

09:03 Yerel

DENİZLİ'NİN DOĞUSU VE AFYONKARAHİSAR'IN GÜNEY KESİMLERİNDEKİ BEKLENEN YEREL KUVVETLİ YAĞIŞLARA KARŞI UYARI YAPILDI.

04:41 Yerel

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KUTLAMALARI KAPSAMINDA DENİZLİ’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ.

12 saat önce Yerel
1 gün önce Yerel

DENİZLİ PROTOKOLÜ, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNDE ŞEHİTLERİ MEZARLARI BAŞINDA ANDI.

1 gün önce BİLİM VE TEKNOLOJİ

DENİZLİ'NİN BEYAĞAÇ İLÇESİ TOPUKLU YAYLASI DÖRT GÜN BOYUNCA GÖKYÜZÜ MERAKLILARINI AĞIRLADI. GÖKYÜZÜ ŞENLİĞİNDE YURT GENELİNDEN PEK ÇOK İLDEN GÖKYÜZÜ MERAKLISI KATILIM SAĞLADI.

Vefatlar