Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Yengeç Burcu ErkeğiEmpati gücü yüksek, duygusal, zeki…  Astrolog Pınar Atmaca, Yengeç burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Yengeç erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Yengeç burcu erkeği özellikleri

Her ne kadar yumuşak, sevecen ve anlayışlı görünse de Yengeç burcu erkeği zodyağın en zorlu erkeklerinden biri olabilir. Yengeç burcu dişil enerjiye sahiptir ve bu dişil enerji Yengeç burcu erkeğini bir kadın gibi manipülatif hale getirebilir. Bir hedef koyduğuna ona ulaşmak için oldukça sabırlı olabilir ve onu yolundan vazgeçirmek oldukça zordur. Yengeç burcu erkeği dürüstlük konusunda hassastır, empati gücüyle en ufak sırrı ya da yalanı ortaya çıkarabilir. Yengeç burcu erkeği gizemli, çözülmesi kolay olmayan kadınlardan hoşlanır. Zira onları bir bulmaca gibi çözmek, detektif gibi izlemek hoşuna gidebilir. Yengeç burcu sessiz ve dingin ortamları sever. Yengeç burcu erkeği tam bir gurmedir, iyi pişirilen yemeklere bayılır. Yengeç burcu erkeği ailesine ve özellikle de annesine çok düşkündür. Ailesine ve annesine sevgi, hürmet ve saygı bekler. Ayrıca lider, öncü görünmek ister. Yengeç burcu erkeğinin iş konusunda sıra dışı ve farklı fikirleri olabilir. Yengeç burcu erkeği dışarıdan sakin görünse de epeyce bir gelgite sahip olabilir. Bu gelgitlerin sakin ve sabırlı bir şekilde karşılanmasını bekler. Bunun karşılığında sevdiklerine karşı son derece cömerttir, onların bir dediğini iki etmeyebilir.

Fiziksel özellikler

Yöneticisi Ay olan Yengeç burcunun erkeği de Ay gibi yuvarlak yüzlü, dolgun hatlara sahip olabilir. Yemeğe düşkünlüğü ve iştahı ona tombul bir yapı verebilir.

Duygusal özellikler

Çok duygusaldır ancak bu duygusallığının ardında keskin bir zekâ da vardır. Empati gücü, algısı, sezgisi son derece yüksektir.

Olumlu yönleri

Ailesine düşkündür ve bu konuda sorumluluk sahibidir. Duygusal zekası ve empati gücü çok yüksek olduğundan sizi çok mükemmel bir şekilde anlar ve size yol gösterir.

Olumsuz yönleri

Duygusallığıyla, sezgileriyle, inançlarıyla size boğucu gelebilir. Zaman zaman sıkılmanıza neden olabilir. Çok katmanlı düşünüp hareket edebilmesiyle sizi yorabilir.

Aşk ve ilişkileri

Aşkta son derece tutkuludur. Aşırı sahiplenici olabilir. İlişkilerinde ise kusursuz bir disiplin ve organizasyon becerisi bekleyebilir. Evliliği bir plan ve proje olarak görebilir.

Kariyeri

Kariyerinde lider ve yönetici konumlara sahip olmak ve otoritesini ortaya koymak isteyebilir. Pasif, edilgen roller ona uygun değildir. Komuta ve idarenin kendisinde olmasını bekler.

Cinsel yaşamı

Cinsel yaşamında son derece tutkuludur ve aşırı mükemmeliyetçi davranabilir. Karşısındaki kişiden de aynı tutku ve adanmışlığı bekler. Bu yönden zorlayıcıdır.

Aile yaşamı

Aile yaşamında denge ve uyumu gözetir. Eşitlik ve adaletten yana bir tutum ve yaklaşım içinde olabilir. Algısı yüksek olduğundan ailenin her bir üyesini diğerinden ayırmadan anlayışla karşılayabilir.

Neleri sever?

Zor ulaşılan başarılardan haz duyar. Kusursuzluk peşinde olduğundan çözülmesi zor, çetrefilli işleri sever ve bunları çözüme ulaştırdığından çok mutlu olur.

Neden nefret eder?

Bencil tutum ve davranışlardan nefret edebilir. Zira kendisi tam bir duygu, sezgi ve algı uzmanıdır, karşısındakilerin duyarsızlığı onu çileden çıkartabilir.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Gizemli ve çözülmesi zor kadınlardan hoşlanır. İnsan psikolojisinin karanlık yönlerine meraklıdır ve bu yönden çözümlenmesi zor gelen kadınlar onun ilgi alanıdır.

KOÇ BURCU ( 21 MART - 20 NİSAN ) KOÇ BURCU ( 21 MART - 20 NİSAN )

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Herhangi bir şeyi düzeltmeye çalışmayan, uğraş, gayret ve çaba göstermeyen, aşırı rahatına ve konforuna düşkün kadınlardan hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Zodyağın barışması belki de en zor burçlarından biridir. Kindar olabilir zira kendisine yapılan bir yanlışı asla unutmaz. Onunla barışmak için konuyu tamamen halletmeniz ve düzeltmeniz gerekebilir. Küstürmemeye çalışın.

Yengeç erkeği nasıl bir sevgili olur?

Son derece verici ve mükemmeliyetçi bir sevgili olabilir.

Yengeç erkeği nasıl bir baba olur?

Çocuklarının duygu ve ihtiyaçlarından anlayan, onlarla empati kuran hoş görülü bir babadır. Bu konuda da kusursuz bir yaklaşım ve tutum sergiler.

Yengeç erkeği nasıl mutlu olur?

Yemeği sever, gurme lezzetlerden hoşlanır. Her ayrıntısıyla kusursuz hazırlanmış bir sofra, organize edilen aile toplantıları onu mutlu eder.

Yengeç erkeği hangi hediyeleri sever?

Yengeç Erkeği için uygun hediyeler müzik seçkileri, ses sistemleri, hoparlör, kulaklık, yemek yapma araç, gereçleri, gurme ürünler olabilir.

Yengeç erkeği nasıl ikna edilir?

Yengeç erkeğini ikna etmek için hiçbir detayı atlamamalı ve ikna edeceğiniz konuda her şeyi düşünmeli ve organize ve planlı hareket etmeli, çok sabırlı olmalı ve zamana bırakmayı bilmelisiniz.

Yengeç erkeği nasıl cezbedilir?

Gizemli ve tutku dolu yaklaşımlarınızla onu cezbedebilirsiniz. Bu kolay iş değildir. Öncelikle bunu bilmeli, planlı ve stratejik davranmalısınız.

Yengeç erkeği nasıl giyinir?

Yengeç erkeği giyimiyle de kusursuz ve adeta su gibidir. Tek bir tarzı olmayabilir. Girdiği ve bulunduğu ortama uyum sağlayan stilleri tercih eder.

Yengeç erkeği hangi renkleri sever?

Deniz ve okyanusların tüm tonları, mavi ve lacivert onun renkleridir.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Yengeç Burcu KadınıDuygusal, şefkatli, romantik, hayalperest… Astrolog Pınar Atmaca, Yengeç burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Yengeç kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Yengeç burcu kadını özellikleri

Burçlar kuşağının anaç, koruyucu kollayıcı, sarıp sarmalayan, şefkatli, merhametli burcu Yengeç dişil bir burçtur, kadını ve anneyi temsil eder. Dolayısıyla Yengeç burcu kadını bu özelliklere adeta çifter çifter sahiptir. Doğuştan bir annedir, bakar, korur, kollar, yedirir, içirir, besler. Yengeç burcu kadının yanında olmak güven vericidir, ayağınız taşa değmeyebilir. Ayrıca güzeldir, hoştur, doğal olarak cazibeli ve etkileyicidir. Mıknatıs gibi çekilebilirsiniz. Yengeç kadını için sıcak bir aile, ev ve yuva onu doğal olarak vazgeçilmezidir. Ayrıca iştahına, yemeklere, tatlılara düşkündür. Her ne kadar duygusal ve sakin bir görünüme sahip olsa Ay yönetimindeki bu burcun kadınının ruhsal çalkantılarının çokça olduğunu hatırlatmak gerekebilir. Tıpkı Ay’ın medcezir yani gelgitleri tetiklemesi gibi Yengeç burcu kadını da gelgitlere açıktır. Hassas bir sanatçı ruhuna sahiptir, müzikle uğraşıyor, şarkı söylüyor veya dans ediyor olabilir. Yengeç kadını doğal bakıcıdır. Evcil hayvanları, kedisi, köpeği, kuşları ve elbette her şeyden daha çok çocuklarını yanından eksik etmeyebilir.

Fiziksel özellikler

Yengeç kadını zodyağın yine en güzel kadınlarından biridir. Ünlü model ve aktrisler içinde Yengeç’lerin hatırı sayılır bir payı vardır. Yuvarlak hatları, yumuşak ifadeleriyle hemen dikkat çekerler. Dolgun bir yüz yapısına ve anaç bir ifadeye sahip olabilirler.

Duygusal özellikler

Yengeç kadını doğal olarak duygusal ve duyarlıdır. Yönetici ayın niteliklerine benzer şekilde duygusal gelgitler yaşayabilirler. Duru görünümlerinin aksine oldukça çalkantılı olabilirler ve bu özellikleri etrafını ve özellikle de erkekleri zaman zaman çileden çıkarabilir.

Olumlu yönleri

Yengeç kadını anne gibidir. Saran sarmalayan kolları sizi her daim yuvanızda hissettirir. Ayrıca iyi de birer aşçıdırlar. Sofraları büyüleyici güzellikte olabilir. Yengeç kadını her şeye ve her yere yetişerek hayatınızı kolaylaştırabilir.

Olumsuz yönleri

Duygusal çalkantıları onları çoğunlukla öngörülemez kılabilir, bu da karşısındaki kişiler için oldukça zorlayıcı olabilir. Zaman zaman çok sessiz ve ketum olmaları, sıkı sır tutmaları bilinmezliklerini artırır.

Aşk ve ilişkileri

Yengeç kadını aşkta tutkuludur. Sevgilisi olacaksa mükemmel olmalı, olmayacaksa hiç olmamalıdır. Aşkta tutku ve heyecanın peşindedir.

Kariyeri

İş yaşamı ve kariyerinde lider ve karizmatik özellikler taşır ve baskın olabilir. En büyük gücünü ise üstün empati yeteneğinden alır. Plan ve projeleriyle başarı toplar. Hırslı, iddialı ve rekabetçi olabilir.

Cinsel yaşamı

Sevdiği ve tutkuyla bağlandığı her şeyde mükemmeliyetçi olan Yengeç kadını cinsellik açısından da her şeyin kusursuz olmasına ve görünmesine büyük özen gösterebilir.

Aile yaşamı

Yengeç kadını için ailesi ve özellikle de annesi çok önemlidir. Hayatındaki en önemli figür olan annesinin her dediğini yapmaya ve onu harfiyen izlemeye meyilli olabilir. Aile bireyleri arasında eşitliğe, dengeye ve adalete oldukça önem verir.

Neleri sever?

Tutku ve heyecan dolu her şeyden hoşlanır. Sanatın dibine kadar icra edilmesini sever ve bekler. Hırslı, azimli, sebatkâr sanatçılar ve ürettikleri tam ona göredir. Ayrıca iştahı oldukça kabarık olan Yengeç kadını için yemek yemek adeta bir şölene dönüşebilir.

Neden nefret eder?

Empati kurulmamasından, anlayış, şefkat ve merhamet gösterilmemesinden, duygusuzluktan nefret eder. Yönetici taraflarına saygı duyulmasını bekler.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Disiplinli, organize, düzenli ve kariyere önem veren erkeklerden hoşlanır. Tutkulu, heyecanlı olması, hedeflerinin peşinden koşması ve azimli olması önemlidir.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Görev ve sorumluluklarını yok sayan, ciddiyetsiz, anlayışsız, empati yoksunu erkeklerden hoşlanmaz.

Nasıl barışır?

Yengeç kadınının en önemli özelliği hiçbir şeyi unutmaması ve hafızasında her olayı ve kişiyi kaydetmesidir. Yeri geldiğinde bu hafızayı ortaya çıkarır ve kullanır. Onunla barışmak için gerçek anlamda çaba sarfetmelisiniz ama en önemlisi küstürmemelisiniz.

Yengeç kadını nasıl bir sevgili olur?

Tutkulu, heyecanlı bir sevgili olur. Aşkta mükemmeli arar ve ilişkisinin de her yönden mükemmel olması için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Bu yönde planlı, stratejik ve organize davranabilir.

Yengeç kadını nasıl bir anne olur?

Çocukları için elinden gelenin ötesini yapan mükemmel bir annedir. Gerek kendisinde gerek çocuklarında düzeltilmesi gereken her şeyi düzeltmek için elinden gelen tüm çabayı gösterir.

Yengeç kadını nasıl mutlu olur?

Yengeç kadını için güven ve sadakat, bağlılık önemlidir. İlişkisinde kraliçe gibi hissetmek, konfor alanını oluşturmak ve tahtına oturmak önemlidir. Evi sarayıdır. Gösterişi ve zaman zaman abartıyı sever.

Yengeç kadını hangi hediyeleri sever?

Yengeç Kadını için ev eşyaları, örtüler, koltuk, sandalye, kanepe, mutfakla ilgili malzemeler, gereçler, dekorasyon ürünleri mükemmel hediyeler olabilir.

Yengeç kadını nasıl ikna edilir?

Yengeç kadınını ikna etmek için mükemmeliyetçi olmak zorundasınız. Empati yeteneğinizi sonuna kadar kullanıp duygularına hitap etmelisiniz.

Yengeç kadını nasıl cezbedilir?

Abartılı hediyeler, gösteriş ve şaşaadan hoşlanır. Onu böyle ortamlarda ağırlamak, şık ve bilinen meşhur yerlere, restoranlara götürmek cezbetmenin ilk adımları olabilir.

Yengeç kadını nasıl giyinir?

Üzerinden akan, akışkan su gibi giysilerden, yumuşak renklerden, kumaşlardan hoşlanır. İpekler, satenler ona göre olabilir. İş yaşamında iddialı görünmekten hoşlanır.

Yengeç kadını hangi renkleri sever?

Beyazın her tonu, bej ve krem renkleri, açık mavi ve lila Yengeç kadınının hoşlandığı renkler olabilir.