Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesinde  gerçekleştirmeyi planladığı projelerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Pekdemir’in özellikle spor alanında yapmayı planladığı Amatör Spor Kompleksi Projesi, bölgedeki sporseverleri heyecanlandırdı.

Konu ile ilgili olumlu anlamda hayli fazla geri dönüşler almaya başlayan Pekdemir, seçim çalışmalarındaki toplantılarında projesini detaylarıyla birlikte anlatmaya başladı. Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka Mahallelerinin tam ortasına inşa edilecek olan kompleks, futbol sahaları, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu gibi birçok spor alanını içinde barındıracak. Bu tesis, bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olacak ve birçok sporseverin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanacak.

BAŞKAN İLHAN^DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI BAŞKAN İLHAN^DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Projeyi açıklarken hedefinin, sporu bölgedeki gençlere ve halka daha da yaymak, yeni yeteneklerin keşfedilmesine olanak sağlamak ve gençleri sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmek olduğunu söyleyen Pekdemir’in bu projesi dahilinde organize edilecek kursların tamamı da ücretsiz olarak yapılacak.