22 Nisan, 2024

KOÇ BURCU ( 21 MART - 20 NİSAN ) KOÇ BURCU ( 21 MART - 20 NİSAN )

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atıp odaklanabilmelisiniz.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye Boğa Burcu ErkeğiSempatik, çekici, planlı… Astrolog Pınar Atmaca, Boğa burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Boğa erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Boğa burcu erkeği özellikleri

Boğa erkeği sempatik tavırları, sakin ve yumuşak duruşuyla, yakışıklılığıyla dikkat çeker. Venüs’ün şansını ve güzelliklerini üzerinde taşıyan Boğa burcu erkeği pek çok konuda olumlu ve anlayışlı olabilir, zira konfor alanı onun için önemlidir. Yemekten, uzun, hoş sohbetlerden keyif alır. Hayatı da bu keyif anlayışı üzerine kuruludur. Boğa burcu erkeğinin keyif alanına dokunulmamalı ve bu alan mümkün olduğunca genişletilmelidir. Maddi güven onun için önemlidir, maddi rahatlık konfor alanını korumasını sağlar. Evinde ve aile içinde bir kraldır, sözünün dinlenmesini ister. Aşk konusunda emeğe inanır, hizmet ve sürekli anlayış ve hoş görü bekleyebilir. Eşinden, sevgilisinden sonsuz doğruluk ve sadakat bekler. Hareket ve seyahatten çok hazzetmeyebilir, seyahate çıkarken kılı kırk yarabilir, planlı ve programlı hareket etmekten hoşlanır. Sıra dışı fikir ve düşüncelerini göstermekten çekinmez. Arkadaşlarına karşı son derece özverili ve anlayışlıdır, aslında sevgilisinden ziyade arkadaşı olmak daha iyi olabilir.  Son olarak her Boğa erkeğinin ruhunda gizli bir komutan ve liderlik vardır ve gerektiğinde bu tarafını duruşuyla çok tezat bir biçimde ortaya çıkarır, bu gizli lidere saygı duymak ihmal edilmemelidir.

Fiziksel özellikler

Venüs’ün burcu olan Boğa erkeği güzel ve hoş bir görünüme sahiptir. Boğa dişil bir burçtur ve feminen özellikleri de maskülen tarafıyla bütünleştirerek çekici bir biçimde yansıtır. Zarif hatlara sahip bir resim tablosu kadar güzel ve renkli bir görünümü olabilir.

Duygusal özellikler

Zarif dış görünümü ve hatlarına rağmen çok da duygusal değildir. Tam aksine sert, katı ve duygusuz olabilir. Maddiyat ve güven onun için önemlidir ve bu alanda belli bir konforu ve rahatı yoksa görünümü aksine bu sert duygusal tarafını net bir şekilde yansıtır.

Olumlu yönleri

İhtiyaç duyduğunuz konfor, sadakat ve güveni Boğa erkeğinde bulabilirsiniz. Kendisine kadar olmasa da birlikte olduğu kişiye her türlü maddi güven ve rahatlığı sunar. Bir Boğa erkeği ile kendinizi bir şekilde güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Zaman zaman aşırı sahiplenici ve tutucu olabilir. Sabit duruşu, rahatını, keyfini mecbur olmadıkça bozmak istemeyişi bir süre sonra bunaltıcı gelebilir.

Aşk ve ilişkileri

Maddi tarafı güçlü olan Boğa erkeği daha fazla rahatlık, huzur ve konfor için ve bu alanını genişletmek için karşısındaki kişiden sürekli bir emek, bakım ve hizmet bekleyebilir. Bu noktada pek de ödün vermekten yana olmayışı uzun süreli beraberliklerde çok fazla sabır ve anlayış gerektirebilir.

Kariyeri

Kariyerinde çok farklı ve sıra dışı yolların peşinden gidebilir. Kısa yolları tercih ederek maddi konfor ve huzura kolay yoldan ulaşmak isteyebilir. Sanata ve güzelliklere düşkündür. Ama her şeyden çok paraya düşkün olabilir. Finans, ekonomi, bankacılık kariyeri olabilir. Sanatı da sonuçta paraya endeksli bir iş veya mesleğe dönüştürebilir.

Cinsel yaşamı

Tensel hazlar ve uyum onun için son derece önemlidir. Azla yetinmeyebilir ve her aşamada daha fazla tatmin ve haz peşinde olabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında tahtındaki bir kral gibi olmayı ve etrafındaki hemen herkesin onun rahatını sağlamaya odaklı olmasını bekleyebilir. Aile içinde sözünün geçmesini ve kendisine uyulmasını ister.

Neleri sever?

Temiz ve bakımlı insanlardır. Kendine bakmayı, giyimine, duruşuna özen göstermeyi sever. Ayrıca maddi konforunu yansıtmayı da ister. Kendini sahip olduklarıyla değerli bulur ve onlarla övünmeyi ve de övülmeyi sever.

Neden nefret eder?

Odaklı ve azimli bir kişidir ve dağınıklıktan hoşlanmaz. Dağınıklık onun rahat ve konforunu tehdit eder çünkü. Planlı olmayan organizasyonlardan, sonu görünmeyen işlerden, riskten ve tehlikeden hiç hoşlanmaz.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Çalışkan, üretken kadınlardan hoşlanır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplayan, düşünen kadınlar tam ona göredir.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Fayda sağlamayan, tembel ve üşengeç kadınlardan hoşlanmaz. Gizli bir lider ve yönetici olduğundan fazla başına buyruk kadınlardan da hazzetmez.

Nasıl barışır?

Bu konuda ince detayları düşünmeli ve hesabınızı doğru yapmalısınız. Aksi halde hele de bir çıkarı, faydası ve beklentisi yoksa barışmaya yanaşmaz. Derin ve kapsamlı düşünmelisiniz.

Boğa erkeği nasıl bir sevgili olur?

Boğa erkeği sevimli, tatlı dilli ve sempatik bir sevgili olabilir. Damarına basılmadığı ve huyuna gidildiği sürece sadık ve uyumludur.

Boğa erkeği nasıl bir baba olur?

Boğa erkeği sevecen, koruyucu ve kollayıcı bir babadır. Çocuklarının gerek maddi gerek manevi her ihtiyacını düşünür ve ona göre hareket eder.

Boğa erkeği nasıl mutlu olur?

Boğa erkeğinin mutluluğuna giden yol tek kelimeyle boğazından geçer. Güzel hazırlanmış gurme lezzetleri onu anında mutlu edebilirsiniz.

Boğa erkeği hangi hediyeleri sever?

Çok yönlü, işlevli çakılar, araç, gereçler, bilgisayar, tablet, hesap makineleri, teknolojik aletler Boğa erkeğine en uygun hediyeler olabilir.

Boğa erkeği nasıl ikna edilir?

Boğa erkeği sabit tutumlu, fikirli ve dolayısıyla inatçıdır. Onu ikna etmek için gerçekten mükemmel bir plan hazırlamanız ve düşünmeniz gerekebilir. Sabırlı olmalı ve bunun uzun süreceğini baştan kabullenmelisiniz.

Boğa erkeği nasıl cezbedilir?

Boğa erkeği gizem ve bilinmeye mıknatıs gibi çekilebilir. Çünkü içten içe güç, iktidar ve mükemmeliyetçilik odaklıdır. Aşılması ve yenilmesi zor, güçlü kadınları sever.

Boğa erkeği nasıl giyinir?

Boğa erkeği şık ve alımlı görünmeyi sever. Kaliteli ve düzgün hazırlanmış giysiler, takım elbiseler ona göredir. Evinde ise rahat ve salaş kıyafetleri tercih edebilir.

Boğa erkeği hangi renkleri sever?

Boğa erkeği sanatsal ve zevkli tarzıyla hemen her rengi üzerine bir şekilde yakıştırmasını bilir. Tabalar, kahverengi ve bejler tercih ettiği renkler arasında olabilir.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye Boğa Burcu KadınıKararlı, istikrarlı, estetik… Astrolog Pınar Atmaca, Boğa burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Boğa kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Boğa burcu kadını özellikleri

Boğa burcu kadını sakin ve sabırlıdır. Telaştan, aceleden hiç hoşlanmaz, hazırlanması, giyinmesi, süslenmesi için zamana ihtiyacı vardır. Kadını eşsiz lezzetler denemekten, yemekten hoşlanır ve keyif alır; lüks, konfor ve maddiyat etkileyicidir. Ayrıca hedef odaklı, azimli ve inatçıdır. Belli bir hedefi varsa önünde durmamak hatta yolunu açmak ve asla aksi yönde inat etmemek şarttır. Aşkta ve ilişkilerde titiz ve mükemmeliyetçidir ve bu konuda hiçbir detayı gözden kaçırmaz. Boğa kadını estetikten, kozmetikten zevk duyar, güzelliğe tutkundur. Bakımlı ve hoş bir görüntüsü vardır. Sanatçı ruhludur. Sergileri gezmek, konserlere gitmek, sanata ve sanatçıya dost olmak ister. Boğa burcu kadını evde oturmayı, dinlenmeyi, rahat olmayı sever. Dolayısıyla çılgın gibi gezmek, seyahat etmek yerine belli bir hedef doğrultusunda belli sürede geziler yapmak tercihidir. Boğa bir toprak burcudur, ayaklarının yere basmasını sever, doğal ortamlardan hoşlanır. Bir kır evi, doğa gezisi, yürüyüş, ağaçlar ve yeşilliklerin içinde olmak onu mutlu eder. Boğa burcu kadının ruhunda gizli bir lider taşır. Her ne kadar yumuşak, tatlı, sakin ve ağırkanlı olsa da ilişkide komutayı ele almak için gizli ve derin bir savaş verir.

Fiziksel özellikler

Boğa hem dişil hem de Venüsyen bir burçtur. Dolayısıyla kadınları oldukça güzel ve çekici olabilir. Sanat eseri gibi bir görünümleri olabilir. Seksi bir duruşları vardır.

Duygusal özellikler

Seksi ve alımlı görünümlerinin aksine duygusal olarak çok da hassas olmayabilirler. Maddi zevklere düşkünlüğü onu materyalist kılabilir.

Olumlu yönleri

Boğa kadını etrafına güzellikler katar. Maddi zevkler yanında yemeğe düşkünlüğü onu gerçek bir gurme kılar. Onunla aç kalmak bir yana kendinizi sürekli görsel bir şölen içinde bulabilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Çabuk harekete geçememesi ve ataleti yorucu olabilir. Tensel ve dokunsal zevklere düşkünlüğü duygulardan yoksunluk izlenimi bırakabilir.

Aşk ve ilişkileri

Boğa kadını oldukça sadıktır. Seçtiği kişiden asla vazgeçmek istemez ve sonsuz bir sadakat beklentisi olabilir. Ev ortamlarını gezmeye ve seyahatlere tercih edebilir. Çok hareketli ve aktif biriyseniz size uygun olmayabilir ancak sabırlı ve sebatkâr biriyseniz sizi mutlu edecektir.

Kariyeri

İş yaşamı ve kariyerinde zekasını ve sıra dışılığını öne çıkarır. Büyük işleri kolay ve kısa yollarla halletmenin ustası olabilir. Kendinden hiç beklenmeyen sıra dışı tercihler yapabilir.

Cinsel yaşamı

Kendisine hizmet edilmesini sever ve karşılığında sunduğu fiziksel ve görsel şölen sizi tatmin edebilir. Sevdiği kişiyi mutlu etmek için emek vermekten sakınmaz.

Aile yaşamı

Boğa kadında evinde ve aile ortamında bir kraliçe olmaktan hoşlanır. Kendisine itaat edilmesini ve kararlarına saygı duyulmasını bekler. Karşılığında oldukça koruyucu, kollayıcı, sadık ve vefalıdır.

Neleri sever?

Emek harcanan şeyleri sever. Etrafında pervane olunması onu mutlu eder. Çalışkanlıktan, üretkenlikten ve koşulsuz itaatten hoşlanır.

Neden nefret eder?

Kaale alınmamaktan asla hoşlanmaz. Fark ettirmeden sizi yönetmeye çalışır ve kendisine karşı gelindiğinde çok çabuk fark eder ve affetmekte zorlanır.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Maddi hırsları olan ve bu yolda mükemmeliyetçi erkeklerden hoşlanır. Karşısındaki ilişkisi için sürekli çabalayan, onu sürekli geliştirip düzelten kişi olmalıdır. Sakin yapısının aksine ilişkide sürekli tutku ve heyecan arar.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Huzurunu ve keyfini kaçıran, bencil özellikler taşıyan erkeklerden hoşlanmaz. Onun yaşamını kolaylaştırmayıp bir de aksine zorlaştırıyorsanız ilişkiniz uzun süremeyebilir.

Nasıl barışır?

Boğa kadını kolay kolay unutmaz. Hatta kindar bile olabilir. Sizi affetmek için size kırk takla attırabilir ve bu konuda görüntüsünün aksine epeyce de zalim olabilir.

Boğa kadını nasıl bir sevgili olur?

Zevklerine ve keyiflerine düşkünlüğü onu biraz bencil bir sevgili kılabilir. Ancak sizi rahat ve güvende hissettirmeyi de bilir. Boğa kadını sadık ve kalıcı bir sevgilidir.

Boğa kadını nasıl bir anne olur?

Boğa kadını emektar bir annedir. Çocukları için tüm imkânlarını seferber edebilir. Karşılığında çocuklarının da kendisine itaat etmesini ve sözlerini buyruk kabul etmelerini bekleyebilir.

Boğa kadını nasıl mutlu olur?

Boğa kadınını can boğazdan gelir sözüne inanır. Onu mutlu etmenin yolu güzel restoranlardan, yemeklerden, şatafat, konfor ve lüksten geçebilir.

Boğa kadını hangi hediyeleri sever?

Boğa kadını konfor alanını genişleten yastık, örtü, nevresimler, minderler, mekanik, fonksiyonel, işe yarayan ufak tefek aletler, mutfak araç gereçlerinden hazzedebilir.

Boğa kadını nasıl ikna edilir?

Onu herhangi bir konuda ikna etmek oldukça zordur. Kendisini ikna etmesini beklemek, sabırlı olmak, asla ve asla inat etmemek yerinde bir davranış olabilir.

Boğa kadını nasıl cezbedilir?

Ona aradığı ve beklediği gösterişi, konforu ve lüksü sunmanız, pahalı ve zevklerine hitap eden hediyeler almanız onu cezbedecektir. Para Boğa kadınını cezbeden bir unsurdur.

Boğa kadını nasıl giyinir?

Yuvarlak ve dişil hatlarını öne çıkaran tasarımlardan hoşlanır. Makyajı ve süslenmeye aşırı sever ve aynalarla dosttur Boğa kadını.

Boğa kadını hangi renkleri sever?

Boğa kadınının renk tercihi oldukça değişken ve gökkuşağı tarzında olabilir. Kendisini gösterişli ve alımlı gösterebilecek tüm renkleri bir ressam gibi paletine katabilir.