Siyasette milletvekili aday adaylığı için istifa süreci devam ediyor. Gelecek Partisi Denizli İl Teşkilat Başkanlığı görevi yürüten Yusuf Sina Sarı görevinden istifa etti.

 Sarı açıklamasında "

3 yıldır büyük bir onur, gurur ve heyecanla yürüttüğüm Gelecek Partisi Denizli İl Teşkilat Başkanlığı  görevimden 28. Dönem Milletvekili seçiminde Gelecek Partisi Denizli milletvekili aday adayı olmak amacıyla istifa ediyorum. 

Tüm çabamız çocuklarımızın adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye’de yaşaması için… Herşey onların aydınlık geleceği için…

Bu ideallere inanarak yola çıkan her partiden tüm milletvekili aday adaylarına demokrasi yarışında başarılar dilerim. Birbirimizin siyasi rakibi olabiliriz ama düşmanı değiliz. Seçimlerin tüm Türkiye’de demokratik bir olgunluk içerisinde, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum. 

İl Teşkilat Başkanlığım süresince “Teşkilat işi ekip işi.”  düsturuyla Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’na ve bana büyük bir özveriyle refiklik eden il yönetim kurulu üyelerimiz ve ilçe başkanlarımız başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. 

Ayrıca milletvekilliği aday adaylığı sürecinde güçlü destekleri için Denizli  teşkilatlarımızın tüm kademelerine ve tensipleri için Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerimi arz ederim.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçiminin ve 28. Dönem Milletvekili Seçiminin ülkemiz, Denizli ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.