Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonun kapanış oyununu Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği Aşk ve Gurur adlı eser ile yaptı.

Denizli’nin sağlık turizmindeki önemi asırlar öncesine dayanıyor Denizli’nin sağlık turizmindeki önemi asırlar öncesine dayanıyor

Aşk ve Gurur adlı eser, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde tiyatro severler ile buluştu. Bir konakta yaşanan aşkları ve yanlış anlamalardan doğan karışıklıkların yol açtığı komik durumları anlatan oyun büyük bir beğeni ile izlendi.

Hep beraber başaracağız

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, oyunun çok keyifli olduğunu belirterek, bu anlamda başta Genel Sanat Yönetmeni Önder Tahmaz olmak üzere tüm tiyatroculara teşekkür etti. Başkan Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bizden önce başlayan bu sanat sürecini daha da keyifli, daha da güzel bir yere getirmek hep beraber başaracağımız bir şey. Tüm sokaklarının sanatla barıştığı, sanatla yaşadığı ve daha da güzelleştiği bir şehri hep beraber inşa edelim istiyoruz. Bu anlamda da bu güzel geceye eşlik vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: iha