Ameliyat ile kapatıldıktan sonra tekrar oluşan kalp deliği bu kez ameliyatsız kapatıldı Ameliyat ile kapatıldıktan sonra tekrar oluşan kalp deliği bu kez ameliyatsız kapatıldı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İşletme Topluluğu, üniversite öğrencilerini iş dünyası temsilcileriyle buluşturdu.

2005 yılında kurulan ve Pamukkale Üniversitesinde çeşitli etkinlikler düzenleyen Pamukkale Üniversitesi İşletme Topluluğu, bu etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Gerçekleştirilen İş Dünyasına Yolculuk: Staj ve Kariyer Fuarında öğrencilerin Denizli’nin önde gelen şirketleri ile görüşmeleri sağlandı. İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde düzenlenen etkinlikte, Kıdemli İşe Alım Uzmanı Duygu Özer ve İşe Alım ve Yetenek Yöneticisi Ayşe Göbekli “Kariyer ile Etkinli CV Hazırlama” semineri verdi. Teknoloji firması temsilcisi Mustafa Kaygın, “Günümüzde Gelişen Teknoloji ve Yapay Zeka” seminerini vererek öğrencilerin sorularına yanıt vermeye çalıştı.

Denizli’nin birbirinden önemli 35 şirketinin katıldığı etkinlikte, staj ve iş arayan öğrencilere bilgiler verildi. Yaklaşık 2 bin öğrencinin katıldığı etkinlikte İşletme Topluluğu’nu etkinliklerine konuk olan Denizlili iş adamı Oktay Mersin etkinliğe katılarak öğrencileri yalnız bırakmadı.

Kaynak: iha