Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, ilçenin pek çok noktasına Merkezefendi Belediyesi kreşleri kurulacağını açıkladı.

Ferhat Çelik; Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne Kültür Müdürü olarak görevlendirildi Ferhat Çelik; Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne Kültür Müdürü olarak görevlendirildi

AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, saha çalışmaları sırasında ilçede kreş eksikliğini belirlediklerini ifade ederek çalışan annelerin en büyük ihtiyacı ola kreşler için kolları sıvadıklarını ifade etti. Göreve geldiklerinde ilçede çok sayıda kreş ve gündüz bakım evi açılacağını duyuran Başer, Merkezefendi Belediyesi kreşleri, ailelerin küçük yaştaki çocuklarını güvenle emanet edecekleri kriterlerle inşa edileceğini söyledi. Kreşlerde uzman eğitmenlerin ve personelin görev yağacağını ifade eden Başkan Adayı Başer, “Modern mimari yapılarıyla da kentin dokusuna renkli dokunuşlar yapacak. Yeni nesil özellikleriyle dikkat çekecek bu kreşler, teknolojik donanımlarıyla da fark oluşturacak” dedi.