70 kilometre arasında kuvvetli rüzgar ile fırtınanın 10 Ocak 2023 tarihinde sabah saatlerinden itibaren etkili olması bekleniyor.

Denizli’nin Pamukkale İlçesinde alternatif tıp uzmanı, evinde yerde yatarken ölü olarak bulundu.

Denizli’de eğitime kar tatili Denizli’de eğitime kar tatili

Olay, Pamukkale İlçesi Ulus Caddesi üzerinde bulunan apartmanda meydan geldi. Edinilen bilgiye göre; alternatif tıp uzmanı olarak bilinen İzzet Yüzbaş (55), randevu verdiği hastalarının gelmesi üzerine kendisine ulaşılamadı. Durumundan şüphelenilen Yüzbaş’ın yakınları çilingir yardımı ile içeri girdi. Yüzbaş’ın yerde yatarken cansız bedeniyle karşılaşan yakınları 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunuldu.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri, yaptığı kontroller sonucu İzzet Yüzbaş’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesi sonucu Yüzbaş’ın cansız bedeni otopsi için Pamukkale Üniversite Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Yüzbaş’ın ölüm nedeni yapılacak otopsi sonucu belli olacak.

Öte yandan, randevusu olan İzmir, Aydın ve Muğla’dan gelen hasta ve hasta yakınları ise yaşanan olay sonrası geri dönmek zorunda kaldı.