Avukat Emel Yıllı ile Avukat Mustafa Can Yalçın mütevazibir törenle nişanlandı. Nişan törenine çok sayıda siyasi ve davetli katıldı.

Genel Sekreter Mutlu, yeni üyelere rozet taktı Genel Sekreter Mutlu, yeni üyelere rozet taktı

Çiftin nişan töreni 11 Haziran Cumartesi akşamı Merkezefendiİlçesi, Gerzele Mahallesinde bulunan Cafe Pi’de gerçekleşti. Genç çiftin nişan yüzüklerini Merkezefendi Belediye Başkanı Av. Şeniz Doğan, CHP Denizli İl Başkanı Av. Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Barosu Başkan Yardımcısı Av. Ufuk Kök ve Kale Noteri Bekir Çapar taktı.

CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa Can Yalçın ile Av. Emel YILLI çiftinin nişan töreni açılış konuşmasını CHP Denizli İl Başkanı Av. Bülent Nuri Çavuşoğlu gerçekleştirdi.

Yıllı ve Yalçın ailelerini bu mutlu gününde yüzüklerini takan isimlerin yanı sıra; CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Denizli il yöneticileri, CHP Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, siyasetin önemli isimlerinden Ahmet Divarcı, Sedat Demirci, Hakan Kılınç, Adil Demir, Dr. Gökhan Çankır, Hasan Alkan, İyi Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Av. Bayram Can Çapar ve birçok siyasi yalnız bırakmadı.