Çavuşoğlu ve Doğan yapılaşmaya tepki gösteren Şemikler sakinlerine destek verdi Çavuşoğlu ve Doğan yapılaşmaya tepki gösteren Şemikler sakinlerine destek verdi

Denizli’de 190 bin 188 öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girerken, Vali Ömer Faruk Coşkun, karne töreninde ilkokul öğrencilerine karneleri ve hediyelerini dağıttı.

Denizli’de 2023-2024 eğitim ve öğretim yılında sona gelindi. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı özel ve resmi 823 anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseden 190 bin 188 öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi. Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun ise Saadet Erikoğlu İlköğretim Okulunda miniklerin karne heyecanına ortak oldu. Karne törenine Vali Ömer Faruk Coşkun, Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çalışkan ve okul öğretmenleri katıldı. İl protokolü öğrencilerine tek tek karnelerini ve hediyelerini verdi.

Eğitim ve öğretimin en büyük paydaşı veliler olduğunu ifade ederek teşekkür eden Vali Coşkun, “Bugün 2023-2024 öğretim yılın son gününü idrak ediyoruz. Öğrencilerimiz karnelerini aldılar inşallah birazdan uzun bir tatile çıkacaklar. Ben bütün öğrencilerimiz ayrı ayrı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bugün okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz var. Gelecek yıl başka okullarda eğitim öğretimlerine devam edecekler. Onlar başta olmak üzere bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bütün öğrencilerimizin Allah yolunu bahtını açık etsin. Velilerimize ilgi ve alakalarından dolayı özellikle teşekkür ediyorum. Eğitim öğretimin en önemli paydaşı velilerimiz. Onların ilgisi desteği bizim için her şey demek. Bu anlamda hepinize hayırlı uğurlu olsun. Tüm öğrencilere iyi tatiller” dedi.

Kaynak: iha