CHP Denizli Milletvekili Aday Süleyman Hecebil 18 Mart 2023 Cumartesi günü saat: 16.30’da CHP Denizli İl Başkanlığı binasında parti üyelerine ve basın mensuplarına yönelik bir toplantı düzenledi. Açılış konuşmasını İl Başkanı Ali Osman Horzum’un yaptığı toplantıda, adaylık başvurusu yapmasının nedenlerini, Denizli için hayallerini ve Milletvekili seçilmesi halinde yapacaklarından ve projelerinden söz etti.

“Ben kendi hayallerimi gerçekleştirmek için aday olmadım” diyerek konuşmasını sürdüren Hecebil şunları söyledi “Benim Memleketimle ilgili hayallerim var” dedi. Süleyman Hecebil, “Partimiz 2018 Genel Seçimlerde Denizli’de üç milletvekili; 2019’da yapılan Yerel Seçimlerde beş ilçe belediyeliği başkanlığı kazandı. Uzun yıllardan beri partimiz Denizli’de birinci parti olamadı. 1999 yılından beri Denizli Belediye Başkanlığını maalesef kazanamadık. Bu CHP için kader değildir. 70 yıldan beri belediye başkanlığı kazanamadığımız ilçelerimiz var.” Partimize kadınların ve gençlerin ilgisinden memnun muyuz? Partimizin mitinglerinde gençleri mi yoksa yetişkinleri mi daha fazla görüyoruz? Eğer bir konuda hep benzer sonuçları alıyorsak aynı yöntemleri kullanıyoruz demektir.  Niçin Denizli’miz de bir Aydın gibi CHP’nin hakim olduğu bir il olmasın? Oysa Denizli, girişimci ve yaratıcı zekaya sahip insanları, eşsiz turistik bölgeleri, sanayisi, iş ve ticaret insanları, harika ovalarında yetişen ürün çeşitliliği ile Ege Bölgesinin gözbebeği bir ildir.

Benim memleketimle ilgi hayallerim var. Ben:

·         Ege Bölgesinin Bilim, Kültür, Sanat, Sanayi ve Ticaret Başkenti olduğu,

·         CHP’nin birinci parti olduğu, 4 Milletvekili çıkardığı, Büyükşehir ve İlçe Belediyeliklerinden çoğunu kazandığı,

·         Çocuklarımızın hurafe ve dogma bilgilerle değil pozitif bilgilerle büyüdüğü,

·         Partimize gençlerin ve kadınların ilgisinin arttığı,

·         Parti içi çekişme, tartışma, ayrışmaların olmadığı,

·         Parti üyelerinin sürece daha çok katıldıkları bir Denizli hayal ediyorum.

 

AYKUT YILDIRIM GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ AYKUT YILDIRIM GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Bilgimle, birikimimle, deneyimimle, liyakatımla göreve talibim.

ŞİMDİ LİYAKAT VE DEĞİŞİM ZAMANI