İkizler Burcu Erkeği Özellikleri:
A’dan Z’ye İkizler Burcu ErkeğiHareketli, sportif, zeki, çocuksu… Astrolog Pınar Atmaca, İkizler burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. İkizler erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye İkizler burcu erkeği özellikleri

Merkür’ün yerinde duramayan sosyal, hareketli ve sportif İkizler burcu erkeği öncelikle bire bir ilişki insanı değildir. Üstelik her an değişen ve kendisinin de çok anlamadığı farklı istek ve beklentileri olabilir. İkizler erkeği her ne kadar öyle görünmese de eve ve aileye son derece önem verir, annesi onun için bir güven kaynağıdır. Onu etkilemek için ailesini ve annesini hoş tutmalısınız. Eğitim ve öğrenim vazgeçilmezi olabilir ve hayat boyu sürebilir, kitaplar da en az insan dostları kadar ona yakındır. Hemen herkesle konuşabilir, görüşebilir, anlaşabilir. İkizler erkeği spora ve fiziksel aktivitelere meraklıdır, spor kulüplerinin vazgeçilmez üyesidir. İkizler erkeği hoş sohbete bayılır, onun ilgisini çekecek konular, fikirler vardır. İkizler erkeği özgürlüğüne düşkündür, en son yapılacak şey onun hareketini kısıtlamaktır. İkizler erkeği için görünümü önemlidir, farklı tarzları denemeyi sever. İkizler erkeği seyahati ve gezmeyi sever. Farklı rotalara yolculukların insanıdır. İkizler erkeği kibarlık ve nezaketten hoşlanır, her ne kadar göstermese de ilişkilere inanan bir romantik olabilir. Onun aklına, zekasına hitap etmeye çalışın.

Fiziksel özellikler

İkizler erkeği ince, uzun, sportif ve adaleli bir görünüme sahip olabilir. Her an harekete hazır esnek bir duruş sergiler.

Duygusal özellikler

Fazla duygusal değildir. Hatta tam aksine konfor, huzur ve rahatlık arayışı onu zaman zaman son derece materyalist kılabilir. Duygusal zekâ onun için önemlidir.

Olumlu yönleri

Aklınızı okuyabilir, son derece pratik zekalıdır, leb demeden leblebiyi anlayabilir. Tüm sorunlarınıza pratik çözümler geliştirir ve hayatınızı bu yönden kolaylaştırır. Konuşmayı, sohbeti sever ve gezmekten, hobilerden çok hoşlanır.

Olumsuz yönleri

Yüzeysel olabilir, çabuk unutur, bu yüzden plan ve programlarına sadık kalamayabilir ve verdiği sözleri çabucak unutabilir. Çocuksu tarafları onu ciddiyetsiz gösterebilir. Naif tarafıyla büyümeyen bir çocuk gibidir.

Aşk ve ilişkileri

Aşk ve ilişkilerde eşitlikten ve uyumdan yanadır. Mükemmel uyum ve ilişkiye hayrandır. Sevgilisinden tam bir uyum bekler ve karşısındaki kişiden ziyade bu uyuma aşıktır. İlişkisinde macera ve keşif peşinde olabilir, seyahat etmek ister.

Kariyeri

Kariyerinde fazlasıyla dağınık olabilir. Bir daldan diğerine konabilir. Farklı boyutlarda ve katmanlarda bir kariyer ve iş yaşamı arzulayabilir. Realist olmaktan uzak olabilir, ideallerin peşinden koşabilir.

Cinsel yaşamı

Karşısındaki kişiye tam anlamıyla uyum sağlamak ister. Onun istek ve arzularını kendisinden önde tutar. Belirgin istekleri olmayabilir. Karşı taraf ne isterse onu yaparak onu memnun etmeye çalışabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında tam bir emektardır, üretken ve çalışkandır. Ailesine fayda ve iyilik sağlamak onun için önemlidir.

Neleri sever?

Uyumu, ahengi, dansı, sanatı sever. Adaletli ve eşitlikçi yaklaşımlardan hoşlanır. Onun için yaşam ahenkle dans edilmesi, barış ve huzur içinde olunması gereken bir yerdir.

Neden nefret eder?

Aşırı lider, baskıcı ve dominant karakter ve tutumlardan hoşlanmaz. Yönetilmek ona göre değildir. Otoriter bir yapınız varsa ondan uzak durmalısınız.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Maceraperest ve keşfe düşkün kadınlardan hoşlanır. Bu kadın seyahat etmeyi sevmeli ve buna her zaman hazır olmalıdır. Canlı, neşeli, enerjik kadınlardan hoşlanır.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Aşırı baskıcı ve kendisini kısıtlayan, hesap soran kadınlardan hoşlanmaz. Özgürlüğünün kendisine kalmasını, sosyal yaşamına karışılmamasını ister.

Nasıl barışır?

Zodyağın barışması en kolay burçlarından olabilir. Zira çabuk unutur ve olayların üzerinde durmayı sevmez. Çocuksu ve naiftir. Bu yanlarının üstüne gidebilirsiniz.

İkizler erkeği nasıl bir sevgili olur?

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran - 22 Temmuz ) YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran - 22 Temmuz )

İkizler erkeği son derece barışçıl, sakin bir sevgili olabilir. Ancak uçarı yapısı ve unutkanlığı onu ilişkisinde zor bir insan kılabilir.

İkizler erkeği nasıl bir baba olur?

Oldukça öğretici ve bilgilendirici bir baba olabilir. Çocuğunun sportif başarılarını ve aktivitelerini destekler. Çocuğuyla çocuk ve arkadaş olabilir ancak ciddi konular onu sıktığından sorumsuz davranabilir.

İkizler erkeği nasıl mutlu olur?

İkizler erkeğinin mutluluğuna giden yol barış, huzur ve sakinlikten gidebilir. Kendisine çıkışılmasından, karışılmasından, seslerin yükselmesinden asla hoşlanmaz.

İkizler erkeği hangi hediyeleri sever?

İkizler Erkeği için uygun hediyeler yine kitap, defter, kırtasiye ve yazı gereçleri yanında sportif kıyafetler ve aksesuarlar, dış mekan giysileri olabilir.

İkizler erkeği nasıl ikna edilir?

İkizler erkeğini ikna etmek için öncelikle huzurlu ve barışçıl bir ortam sağlamalısınız. Onunla kavgaya asla girişmemeli, aklına ve zekâsına hitap etmeli ve bol bol konuşmalısınız.

İkizler erkeği nasıl cezbedilir?

İkizler erkeği kibarlıktan ve nezaketten hoşlanır. Narin bir yapısı vardır ve asla kabalıktan hazzetmez. Zarif tutumunuzla onu cezbedebilirsiniz.

İkizler erkeği nasıl giyinir?

İnce ve kalem gibi bir çizgisi vardır. Zarafet taşıyan, kaliteli kumaşlardan iyi dikimli elbiseleri sever. Tarzına değişkenlik katmaktan da hoşlanır. Ruh haline göre bu değişiklikleri üzerine yansıtır.

İkizler erkeği hangi renkleri sever?

Uçuk renkler, gri tonları, beyaz tonları gibi çok net olmayan arada renkler ona göre olabilir.

İkizler Burcu Kadını Özellikleri:
A’dan Z’ye İkizler Burcu KadınıZeki, meraklı, konuşkan… Astrolog Pınar Atmaca, İkizler burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. İkizler kadını nasıldır, olumlu olumsuz yanlar ne, kariyeri bize neler söylüyor? Aşk hayatı nasıldır? Karşınızda A’dan Z’ye İkizler burcu kadını özellikleri

Zodyak’ın Merkür yönetimindeki İkizler burcunun değişken karakteri onu şekilden şekle sokabilir. Bir gün iyi, neşeli diğer gün bambaşka biri olabilir. İkizler kadını çok konuşkandır, sohbetten hoşlanır, fikir paylaşımına açıktır, konudan konuya zıplayabilir. Ayrıca oldukça meraklıdır, kitaplar ve bilgi en yakın dostudur. Sportiftir, yerinde durmaktan hiç hoşlanmaz. Farklı farklı ilgi alanlarını sever, değişik hobi gruplarına katılır, kursların müdavimidir. Hareketli mizacının tam aksine iç dünyasında rahat ve huzur arayan bir tarafı olduğunu unutmamak gerekir. Keyif, huzur ve konforunu sağlayan ortamları paylaşmaktan hoşlanır. Buna maddi rahatlık da dahildir. Aşktan ziyade ilişkinin kendine aşıktır. Dolayısıyla her ne kadar hava burcu olmasının tüm uçarılığını taşısa da niyeti oldukça ciddi olabilir. Ortak maddi konularda, ortak girişimlerde oldukça ciddi ve kararlıdır. İkizler kadını için aile ve annenin yanında olması, uzakta bile olsa yakınlığını hissetmesi güven vericidir. Öte yandan İkizler kadını için arkadaşları olmazsa olmazıdır, kendini mutlaka özgür hissetmek ister.

Fiziksel özellikler

İkizler kadını zodyağın en güzellerinden biridir. Değişken özellikleri şekilden şekle girmesini sağladığından aynı anda seksi ya da çocuksu ya da ciddi ya da uçarı bir görünümü olur ki bu da onu daha da güzel kılar. Karşısındakini nasıl etkilemek istiyorsa o görünüme ve izlenime bürünebilir.

Duygusal özellikler

Görüntüsünün aksine ağır bir romantik olabilir. Ancak duruma ve şartlara göre bu yönünü de esnetip adapte edebilir. Karşısındaki kişiye ve kendi arzu ve heveslerine göre duygusallığını da şekillendirebilir.

Olumlu yönleri

İkizler kadını ile asla sıkılmaz ve onunla daldan dala konabilir, keyifle seyahat edebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Meraklı oluşu ve bilgiye açlığı sizi de sürekli güncel kılar.

Olumsuz yönleri

Bir şeye tutunamaması, kolay vazgeçmesi, yüzeyselliği ilişkide zaman zaman yorucu ve tüketici olabilir.

Aşk ve ilişkileri

İkizler kadını ilişkisinde gerçek bir maceraperest olabilir. Farklı yaşamlardan, bohem hayattan, zevklerden hoşlanır. Sık sık ülke ve yer değiştirmek, yabancı diyarlarda yaşamak isteyebilir.

Kariyeri

İş yaşamı ve kariyerinde duygularını ve empati gücünü ortaya çıkarır. Çok farklı unsurları birbirleriyle karıştırarak mucizevi sonuçlar ortaya koyar.

Cinsel yaşamı

Cinsellikte dengeler önemlidir. Kendisi kadar karşısındakinin duygularını önemser. Yüzeysel görünümünün aksine tensellikten ve dokunmaktan hoşlanabilir.

Aile yaşamı

Ev ve aile yaşantısında çok verici ve gerçek bir hizmetkâr olabilir. Ailesi ve çocukları için pervane olabilir ve ne gerekiyorsa yapmaktan asla geri durmaz.

Neleri sever?

Yumuşaklıktan, kibarlıktan ve zarafetten hoşlanır. Sertlik ve kabalığa tahammül edemez. Adalet ve eşitlikten yanadır. Sevgi onun için paylaşmaktır.

Neden nefret eder?

Tepkisellikten ve düşünmeden atılan adımlardan nefret eder. Lider ve yönetici yaklaşımlar ona göre değildir. Emir almaktan, baskı görmekten ve kısıtlanmaktan asla hazzetmez.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Kendisi gibi özgürlükçü, gezmeyi, yaşamayı seven, hızlı hareket edip kolay kararlar veren erkekler ona göredir. Maceracı ruhları sever.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Kısıtlayan, konuşmayan, düşünce ve fikirlerini paylaşmayan ve sohbet etmekten kaçınan erkeklerden hoşlanmaz. Her zaman etrafında dostları ve arkadaşları olan erkekleri sever.

Nasıl barışır?

İkizler kadını kin tutmaz, olayların üstünde durmaz ve kolay unutur. Onu tatlı bir sohbetle kendinize yeniden bağlayabilirsiniz.

İkizler kadını nasıl bir sevgili olur?

Nazik ve kibar bir sevgilidir. Ancak çok konuşur ve her şeyin de konuşulmasını ister. Zihinsel olarak ikna edilmesi gereken bir sevgilidir. Akıl oyunları ona göredir.

İkizler kadını nasıl bir anne olur?

Çocukları arasında asla ayırım yapmaz. Onları aklı ve fikirleriyle yöneten bir danışman gibi olur. Anneden çok iyi bir arkadaş olabilir.

İkizler kadını nasıl mutlu olur?

İkizler kadını aile sıcaklığını hissettiği ortamlardan hoşlanır. Annesinin yakınlarında olmasını ister. Şefkatli ve merhametli yaklaşımlar, sarıp sarmalayan bir kucak onu mutlu eder. Evcil hayvanları çok sever.

İkizler kadını hangi hediyeleri sever?

İkizler Kadını için merakla gezdiği gördüğü yerleri fotoğraflayabileceği bir fotoğraf makinesi, kitaplar, bulmacalar, kutu ve zekâ oyunları, kırtasiye ürünleri harika hediyeler olabilir.

İkizler kadını nasıl ikna edilir?

İkizler kadınını parlak fikir ve düşüncelerinizle ikna edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarından destek almak, sosyal çevresinden yararlanmak bu yönde işinizi oldukça kolaylaştırabilir.

İkizler kadını nasıl cezbedilir?

Güzel dekore edilmiş bir ev veya mekânda onu ağırlamak cezbedici olacaktır. Bu yerin konforu ve rahatlığı yanında romantik olmasına dikkat edin. Şömineli ortamları sevebilir.

İkizler kadını nasıl giyinir?

Giyim zevki son derece değişken olan İkizler kadınının geniş ve her telden bir gardırobu olabilir. Giysilerini o anki ya da günkü ruh durumuna bağlı olarak seçecektir.

İkizler kadını hangi renkleri sever?

İkizler kadını hava burcu olmasından dolayı pastel renkleri sever, pembe, mavi ve lilalar ruhundaki çocuksu naifliği sergilediğinden tercihli renkleri olabilir.