DENİZLİ AMPUTE'NİN GÜLÜ BAŞKAN DOĞAN KONUĞUMUZ DENİZLİ AMPUTE'NİN GÜLÜ BAŞKAN DOĞAN KONUĞUMUZ

 Yarı finalde Şırnak Belediyesi Nuh Spor ile karşılaşan Yeşil-siyahlı ekip, sahadan net bir skorla ayrıldı (3-0).

90 dakika boyunca maça hükmeden Denizli temsilcisinin golleri 28. Dakikada Mira, 38. Dakikada Huriye ve 60. Dakikada Anna’dan geldi.

RAKİP DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYA SPOR

Horozkentspor, Kadınlar Süper Ligi’ne çıkabilmek için final maçı oynayacak. Yeşil-siyahlı ekibin rakibi ise TFF Kadınlar 1. Ligi’ni 2. Sırada tamamlayan Doğuş Grup Gold Gaziantep Asya Spor oldu.

ADIMIZI SÜPER LİGE YAZDIRMAK İSTIYORUZ

TFF Kadınlar Süper Ligi’ne katılma yolunda Play-Off maçlarını oynayan Horozkentspor, yarı finalde Şırnak Belediyesi Nuh Spor 3-0 yeni. Finalde Asya Spor ile karşılaşacak olan Horozlar, maçı kazanarak Süper Ligi’ne yükselmek istiyor.
Maç sonu değerlendirmelerde bulunan Horozkentspor Teknik Direktörü Osman Kıraç, oyuncuların özverili mücadelelerinden dolayı teşekkür etti. Osman Kıraç, “Zor olacağını bildiğimiz ve iyi hazırladığımız bir maçtı. Kızlarımız kendilerine inandıkları sürece yenemeyeceğimiz bir takım yok. Süper lig yolunda adımızı finale yazdırdığımız için mutluyuz. Emeklerimizin karşılığını görmek güzel. Son 1 final maçımız kaldı. Final tarihine kadar iyi hazırlanıp Asya’yı da yenerek inşallah önümüzdeki yıl Süper ligde mücadele etmek istiyoruz. 3-0 gibi net bir skorun yanında 90 dakika oyun disipline bağlı kalıp özverili mücadelecini sahaya yansıtan tüm oyuncularımı kutluyorum” dedi.

IMG-20230508-WA0039IMG-20230508-WA0036