Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yuva kurmak isteyen genç çiftler için ilçeye bütçe dostu düğün salonları yapılacağını açıkladı.

Aydın’da yolcu otobüsü otomobille çarpıştı: 4 ölü Aydın’da yolcu otobüsü otomobille çarpıştı: 4 ölü

Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bir projesinin daha ayrıntılarını kamuoyuyla paylaştı. Başkan Adayı Pekdemir, Pamukkale’nin çeşitli mahallelerine belediye düğün salonları yapılacağını ifade etti. Başkan Adayı Pekdemir, evlenmek isteyen gençlerin bütçe dostu bu salonlar sayesinde düğünlerini uygun fiyata getireceğini ve ekonomik olmasının aksine konforlu bir şekilde inşa edilecek düğün salonları, kusursuz hizmet anlayışıyla hizmet verileceğini duyurdu.

Durumu olanların düğün yapabildiğini ifade edn Halil Pekdemir, “Alım gücü olan vatandaşlarımız için ilçemizde faaliyet gösteren düğün salonlarımıza belediye olarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaya devam edeceğiz. Ancak bu projemizle amacımız hali vakti yerinde olmadığı için nikahın dışında bir şey yapamayan gençlerimiz ve ailelerini mutlu etmek. Onların telli duvaklı mutluluklarını eş, dost ve akrabalarıyla paylaşmalırını istiyoruz” diye konuştu.