Kuraya ikinci torbadan katılan A Milli Takım F Grubu'nda Portekiz, Çekya ve Gürcistan/Yunanistan/Lüksemburg/Kazakistan play-off turunun galibi ile eşleşti.

Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne katılacak son üç takım, 21-26 Mart tarihleri arasında 12 ülkenin katılacağı play-off turu maçları sonrasında belli olacak. Play-off etabında yer alacak takımlar ise, Bosna Hersek, Estonya, Finlandiya, Gürcistan, Yunanistan, İzlanda, İsrail, Kazakistan, Lüksemburg, Polonya, Ukrayna ve Galler olacak.  Euro 2024 heyecanı ise 14 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında yaşanacak. 

EURO 2024'te hangi torbada olacağız? 

EURO 2024'te hangi torbada olacağız? İşte ihtimaller

A Milli Futbol Takımımız, 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu sekizinci ve son maçında bu akşam deplasmanda Galler ile karşı karşıya gelecek. 

EURO 2024'e katılma hakkını son maçlar öncesinde elde eden Türkiye, Galler deplasmanında puanla dönmesi durumunda grup lideri olarak Almanya'nın ev sahipliği yapacağı turnuvaya ikinci torbadan katılacak. 

NR Marble, dünya şampiyonu Taşdemir’i Denizlili bilardo severlerle buluşturdu NR Marble, dünya şampiyonu Taşdemir’i Denizlili bilardo severlerle buluşturdu

A Milli Futbol Takımı gruptan lider çıkarsa kurada 2, aksi halde 3. torbada yer alacak.

Hırvatistan, Ermenistan'dan puan alırsa İtalya kuraya 4. torbadan katılacak.

Türkiye ve Hırvatistan, maçlarından en az birer puan alırlarsa, kura çekiminde torbalar şöyle olacak:

Editör: Bülent Öztürk