Model ailesinin PHEV versiyonuna bakıyorsunuz.

Volkswagen dünyasının yeni tasarım diline merhaba demeye hazırlanan Volkswagen Transporter, şimdiye dek gördüğümüz en net fotoğrafları ile karşımızda. Alman üreticinin testlerine devam ettiği model bu kez Avrupa'nın farklı yerlerinde görüntülendi.

Yaklaşık 50 fotoğraftan oluşan bu galeride yeni Transporter'ın sadece dışına değil, kabinine de bakma şansımız oluyor. Kabin detaylarının direkt olarak Volkswagen Golf 8'den alındığına inanıyoruz. Fakat biz yine de incelemeyi size bırakalım.

Eğer dijital gösterge panelinin üzerine bakarsanız, aracın illüstrasyonunun bile bir hatchback olduğunu görebilirsiniz. Fakat aracın içerisindeki laptop, Transporter T7'nin elektronik sistemlerini kontrol etmek üzere oraya yerleştirilmiş.

Casuslarımızın yakaladığı prototiplerin ikisinin de plug-in hibrit modeller olduğunu belirtelim. Daha önce Nürburgring'de gördüğümüz prototip de aynı elektrikli sistemi kullanıyordu. Tahminlerimize göre model, Volkswagen'in 1.4 litrelik PHEV sistemini kullanacak. Golf GTE ve Skoda Octavia'da da karşımıza çıkan bu ünite, 245 bg güç üretebiliyor.

Minecraft dünyasında Windows 95 kullanıldı! Minecraft dünyasında Windows 95 kullanıldı!